Masz skierowanie na test? Zgłoś się do Drive Thru w Gorzowie

2021-10-25 16:25
gorzów szpital drive thru
Autor: materiały szpitala Gorzów Punkt wymazów przy Czartoryskiego.

Gorzowski szpital przypomina, że na wymaz na covid-19 trzeba przyjechać do punktu przy Czartoryskiego. W tym przypadku procedury są takie same jak wcześniej , nic się nie zmieniło. Mieszkańców mogą jednak mylić sms od lecznicy.

Pacjenci dostają sms-y z systemu e-zdrowie, w którym podany jest ogólny adres gorzowskiego szpitala czyli ulica Dekerta. Osoby potencjalnie zakażone koronawirusem mają wydzieloną część lecznicy z osobnym dojazdem od ulicy Czartoryskiego.

Mając skierowanie od lekarza rodzinnego możemy przyjechać do punktu, który działa siedem dni w tygodniu od godz. 9 do godz. 13.

Jeśli chodzi o dzieci, przypomnijmy, na test powinny się zgłaszać w pediatrycznej części Szpitalnego Oddziału Ratunkowego - od godz. 9 do 14. Z kolei osoby przyjmowane na hospitalizację i wykonujące badanie komercyjnie- punktu pobrań mają przy ul. Dekerta- dawnego centrum krwiodawstwa, za rehabilitacją. Punkt jest czynny codziennie od godz. 8. do 18.

Policyjna akcja „Twoje światła – nasze bezpieczeństwo”

Czy masz do czynienia z toksyczną osobą?

Pytanie 1 z 19
Czy ta osoba uważa, że wszystko jej się należy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE