gorzów skatepark

i

Autor: Fragles

Lubuskie: 3 mln na obiekty sportowe

2022-04-14 16:25

Urząd marszałkowski wsparł 32 projekty nadesłane przez lubuskie samorządy. Powstaną skateparki, pumptracki, zmodernizowane będą boiska i sale sportowe.

Boiska, skateparki, nawadnianie - pojawią się w podgorzowskich gminach. Urząd marszałkowski rozdzielił na remonty obiektów sportowych- 3 mln zł. Pieniądze trafiły do 4 powiatów i 28 gmin. Wśród nich znalazły się samorządy z północy regionu.

W Skwierzynie powstanie pumptrack wraz z mini zestawem street workout na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji. W Chwalęcicach zmodernizowane zostanie boisko piłkarskie. W Janczewie będzie skatepark w parku wiejskim "Pod Platanem".

Boisko piłkarskie

i

Autor: Pixabay Boisko piłkarskie

Drezdenko zmodernizuje oświetlenie w hali sportowej i na boisku. Z kolei w Przytocznej murawa zyska automatyczny system nawadniania. W Międzyrzeczu przeszły projekty gminy i powiatu. Wymieniona będzie podłoga w sali gimnastycznej w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, a także zmodernizowane boisko szkolne przy SP nr 3.

Samorządy mogą liczyć na dotacje do 100 tysięcy złotych. To druga edycja programu „Lubuska Baza Sportowa”.

Tradycje wielkanocne. Jak dobrze je znasz? [QUIZ]

Pytanie 1 z 17
Prezenty wręczane dzieciom w czasie świąt wielkanocnych są kojarzone z:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE