Łubu Dubu królem gorzowskiej gastronomii

2021-09-24 14:12
Gorzów: Król Gastronomii
Autor: kb Pierwsza trójka była zadowola z wyników głosowania.

Gorzowianom smakowały mule w sosie winno- miodowym. To najlepsze danie na Szlaku Kulinarnym, który odbył się w pierwszy weekend września. Szef restauracji, Tomasz Hołyński - wydał ponad 40 kilogramów owoców morza

Odebrał z rąk prezydenta pamiątkowy sztandar. Wybierze także produkt, który będzie motywem przewodnim w drugiej edycji. Pierwsza okazałą się sukcesem. Jak powiedziała Marta Liberkowska z gorzowskiego magistratu:

W trakcie Nocnego Szlaku Kulinarnego wydano ogromną liczbę czterech tysięcy kart do głosowania, z czego 600 kart było branych pod uwagę w czasie obrad jury.

Drugie miejsce zajęła kawiarnia Trzy Światy, a trzecie Smaki Hatay. Pierwsza trójka w ramach nagrody otrzymała bezpłatną reklamę radiową, fartuchy i dyplomy. Trzech gorzowian wygrało również nagrody za najlepsze opisy skonsumowanych potraw. Otrzymają za to roczny zapas Pepsi.

QUIZ o Gwiezdnych Wojnach. Jak dobrze znasz uniwersum Star Wars?

Pytanie 1 z 15
Kto skomponował pamiętny utwór "Duel of the fates"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE