gorzów dziecko eksperyment

i

Autor: Victoria_Borodinova/pixabay.com zdjęcie ilustracyjne

"Laboratoria przyszłości" czekają na lubuskie szkoły podstawowe

2021-11-19 15:30

Do końca listopada można składać wnioski do rządowego programu. Do uczniów mogą trafić drukarki 3D, roboty, mikrokontrolery czy inny nowoczesny sprzęt. Co istotne nie jest wymagany wkład własny.

Co trzeba zrobić? Po pierwsze należy złożyć wniosek. Szkoły robią to za pośrednictwem swoich właściciel. W większości przypadków jest to samorząd. Ten występuje o wsparcie do wojewody lubuskiego. W formularzu podać trzeba podstawowe dane, a nabór odbywa się elektronicznie.

gorzów druk 3D

i

Autor: www.hippopx.com Proteza ręki stworza w drukarce 3D.

Ważne jest to, że placówki nie muszą mieć wkładu własnego, czyli nie ponoszą żadnych kosztów. Pieniądze mają być przekazane z góry. Wysokość dotacji zależna jest od wielkości szkoły. Placówka do stu uczniów może dostać maksymalnie 30 tysięcy złotych, a powyżej 235 ponad 70 tysięcy.

Szczegóły programu "Laboratoria przyszłości" na stronie wojewody lubuskiego oraz rządu. Termin składania zgłoszeń mija 30 listopada.

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Czy znasz telefoniczne numery kierunkowe?

Pytanie 1 z 10
Żeby dodzwonić się do Warszawy, musisz wybrać numer zaczynający się na:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE