DEWASTACJA

Ktoś zdewastował przystanek pod Gorzowem i uciekł! Sprawców szuka w sieci gmina Santok, która opublikowała zdjęcia zniszczeń

2023-05-26 13:43

Gmina Santok w czwartkowe południe opublikowała zdjęcia zdewastowanego przystanku Santok/Płomykowo. - Aktom wandalizmu mówimy stanowcze NIE - napisano na profilu gminy na facebooku. Zdjęcia zniszczonego przystanku znajdziecie poniżej artykułu.

Ktoś zdewastował przystanek w gminie Santok. Przedstawiciele proszą o pomoc w znalezieniu żartownisia. - Apelujemy do wszystkich którzy są świadkami takich haniebnych czynów: zgłaszajcie takie sytuacje na policję, bezpośrednio do Urzędu Gminy lub Gminnego Zakładu Usług Komunalnych w Santoku. Osoby, które niszczą nasze wspólne mienie będą odpowiadać za swoje czyny. Szanujmy siebie nawzajem, swoją pracę i trud włożony w poprawę estetyki każdego sołectwa na terenie Gminy Santok.

Koszt jednej wiaty przystankowej nie jest taki mały!

Jak podała gmina Santok, koszt jednej wiaty przystankowej to 20 tysięcy złotych. - Spójrzcie sami jak wygląda wiata przystankowa na trasie Santok-Płomykowo. Żeby dokonać takich zniszczeń trzeba było z pewnością użyć sporej siły. Szyba sama nie wypadła, tablice informacyjna, i ta z rozkładem jazdy też same się nie pogięły - zakomunikowano.

- Ledwie na naszych stronach internetowych opublikowaliśmy informację o planowanej wymianie i budowie nowych wiat przystankowych, a już zaobserwowaliśmy zniszczenia na istniejących i będących w dobrym stanie wiatach - napisano.

Elbląg. Dzieci zdewastowały plac zabaw
Sonda
Byłaś świadkiem dewastacji mienia?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE