gorzów II LO skłodowska 1

i

Autor: facebook.com/ Natalia Ślizowska W Paryżu odbyła się sesja zdjęciowa.

Wydarzenie

Kreacje gorzowskiej projektantki ubiorą uczennice II LO!

2023-03-21 15:58

Okazją do tego będzie nie byle jakie wydarzenie, a Dzień Otwarty w sobotę [25.03]. Gorzowskie szkoły ponadpodstawowe prezentują się ósmoklasistom, by jak najwięcej ściągnąć ich w swoje mury. Liczą się osiągnięcia uczniów, ale także szkolna atmosfera.

To będzie wydarzenie. Natalia Ślizowska swoją kolekcję Madame Maria Skłodowska Curie pokazała na Fashion Weeku w Paryżu. Suknie i kombinezony zrobiły furorę. W pokazie projektantka wykorzystała kolby laboratoryjne właśnie z II LO. Teraz jej prace zawitają do szkoły.

- Tak zastanawiałam się, ale nie mogłam odmówić. Postanowiłam wesprzeć II LO, ponieważ jest imienia Mari Skłodowskiej Curie. Poprosili czy mogą skorzystać z naszych ubiorów dla uczennic. Stwierdziłam, że są to młodzi ludzie, którzy potrzebują inspiracji - opowiada Natalia Ślizowska.

gorzów II LO skłodowska 2

i

Autor: materiały UM Gorzów II LO szykuje się na Dzień Otwarty.

Ósmoklasiści II LO przy Przemysłowej mogą odwiedzić w sobotę w godz. od 10 do 13. Do siebie zaprasza także VIII LO mieszczące się w ZSO nr 16 przy Dunikowskiego. Otworzy się ono od godz. 9 do 12. Kolejne szkoły prezentować się będą 1, 15 i 22 kwietnia.

Muzeum Zapachów w Owińskach

QUIZ. Wpadki językowe gorsze niż grzechy główne. 9/12 będzie sukcesem

Pytanie 1 z 12
Pewnego razu podczas składania przysięgi w Trybunale Konstytucyjnym językoznawcy mieli palpitacje serca... Która forma jest poprawna?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE