kosz z ccc

Autor: coola Gorzowianki przegrały półfinał z CCC, ale o brąz na razie nie zagrają.

Koszykarki grają dalej. Trzeci mecz dla Polskiej Sterefy Inwestycji Enei Gorzów

2021-04-01 11:07

Gorzowskie koszykarki ciągle w grze o finał. Wieczorem (1.04) kolejny pojedynek z CCC Polkowice. W środę (31.03) akademiczki we własnej hali pokonały rywalki 91:82.

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów wykorzystała atut własnej hali i zagrała zdecydowanie lepiej niż w Polkowicach. Akademiczki grały bojowo i na pełnym zaangażowaniu a do tego ciężar tego spotkania rozłożył się na wszystkie zawodniczki. Świetnie działała obrona i doskonale gorzowianki radziły sobie w ataku. Do przerwy gra była jednak bardzo wyrównana i po dwóch kwartach był remis 45 do 45. W kolejnych dwóch gorzowianki zaczęły powiększać przewagę i ostatecznie mogły cieszyć się z wygranej.

Kolejny mecz już dzisiaj w hali przy Chopina o godz. 18. Jeśli gorzowianki wygrają czwarte spotkanie to będzie 2 do 2 w spotkaniach i decydujące stracie o finał odbędzie się w środę (7.04) w Polkowicach.

Z jakiego języka pochodzi to słowo? Komplet punktów to marzenie! Z pewnością się pomylisz