scena teatr

i

Autor: materiały teatru im. Osterwy Scena Letnia cieszy się zainteresowaniem.

Kultura

Kończy się Scena Letnia. Przed nami ostatnie 3 spektakle

2023-07-25 14:30

Na zakończenie tegorocznej edycji teatr zaprasza na 3 spektakle. W piątek będzie coś dla maluchów, a w sobotę i niedzielę dla starszych widzów. Na kolejne przedstawienia w ramach Sceny Letniej przyjdzie nam poczekać rok.

Co zobaczymy w weekend na Scenie Letniej gorzowskiego teatru?

Wszystko co dobre kiedyś się kończy, to już ostatni weekend z Sceną Letnią. Tradycyjnie zaczyna się on w piątek (28.07) o godzinie 12 przedstawieniem dla najmłodszych. Na scenie​ gorzowskiego teatru letniego wystąpi Teatr Katarynka z Warszawy z „Morskimi opowieściami”.

W sobotę (29.07) na scenie letniej wystąpią aktorzy Teatru Kameralnego ze Szczecina z przedstawieniem "Do trzech razy sztuka". To rzecz o przyjaźni i ludzkiej naiwności. A w niedzielę (30.07) na zakończenie tegorocznego cyklu "Matka Polka Terrorystka" monodram w wykonaniu Anety Todorczuk. Aktorka współpracuje z warszawskimi teatrami, można ją zobaczyć w licznych produkcjach telewizyjnych i filmowych. Monodram opowiada w pełen ironii i humoru sposób o wykluczeniu, o człowieku który wypada poza nawias. Sztuka przeznaczona jest dla widzów powyżej 15 roku życia.

Sobotni i niedzielny spektakl zaczyna się o godzinie 20:30. Wstęp wolny.

Harry Potter: QUIZ - kto to powiedział? Dopasuj cytat do postaci! 10 na 10? To niemożliwe!

Pytanie 1 z 10
"Na twoim nie ma litery. Chyba uważa, że nie zapominasz swojego imienia."
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE