Kolejne podejście do oświetlenia żużlowej murawy w Gorzowie

2021-10-26 17:20
gorzów stadion żużel światło
Autor: facebook.com/StalGorzów1947 Oświetlenie podwieszone ma być pod dach stadionu.

Pierwszy przetarg zakończył się porażką, bo złożone oferty wielokrotnie przewyższały budżet Ośrodka Sportu i Rekreacji. Czy tym razem będzie inaczej? Urzędnicy nie mają wielkich nadziei, ale być może uda się znaleźć wykonawcę.

Chętni mogą składać oferty do 3 listopada. Budżet gorzowskiego OSiR-u, który zarządza obiektami sportowymi, to 600 tysięcy złotych i pozostaje niezmienny. W pierwszym przetargu propozycje doświetlenia stadionu Stali zszokowały urzędników- 1 mln 800 tysięcy złotych oraz 3 miliony.

- Kwotę, którą mamy w przetargu, jest kwotą racjonalną. Założenie było takie, że propozycje mogą być o 20 procent większe i będzie trzeba wyregulować budżet. Nie mniej jednak 300 procent w górę to lekka przesada- podsumowuje Włodzimierz Rój, dyrektor OSiRu.

Zatem gorzowscy urzędnicy nadal czekają na oferty, które można składać do 3 listopada do godz.9 przez platformę zamówień publicznych. Więcej na stronie OSiRu, w BiPie.

Jeżeli uda się znaleźć wykonawcę dodatkowych lamp i ich montażu, to zadanie powinno zostać wykonane do końca marca. W przypadku za wysokich kwot lub braku chętnych- przetarg znów będzie powtórzony.

Najsmutniejszy cmentarz w Łodzi. Tych grobów nikt nie odwiedzi

Mydełko Fa i inne szlagiery. Pamiętasz Galę Piosenki Chodnikowej? QUIZ

Pytanie 1 z 9
Na początek coś łatwego. Gala Piosenki Chodnikowej odbyła się w...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE