Kłódki na Moście

i

Autor: coola

Kłódki zakochanych wciąż będą ozdabiać Gorzów. Nie zostaną usunięte

2020-02-27 16:17

Chodzi o kłódki z inicjałami zakochanych, które wieszane są przez mieszkańców zarówno na Moście Staromiejskim czy na bulwarach. A im bliżej wiosny tym pojawia się ich coraz więcej!

Wieszanie kłódek na mostach staje się powoli tradycją zakochanych, którzy chcą w ten sposób przypieczętować swoją miłość. Niektóre miasta decydują się je jednak usuwać. Tak tez było m.in. we Francji, gdzie ze względu na duże obciążenie niektórych mostów trzeba było je ściągnąć. A jak sytuacja wygląda w Gorzowie?

Na razie wszystko wskazuje na to, że kłódki zostaną sobie spokojnie tam gdzie je powieszono. W magistracie poinformowano nas, ze decyzje w sprawie ewentualnego usunięcia kłódek należą nie do miasta a do zarządców miejsc, w których się one pojawiają. Póki co najwięcej jest ich na Moście Staromiejskim oraz na bulwarach. Ośrodek Sportu i Rekreacji, który nadzoruje Bulwar Zachodni przekazał, że na razie likwidowanie kłódek nie jest konieczne. Podobnie uważają w Gorzowskim Rynku Hurtowym, który zarządza Bulwarem Wschodnim.

Zakochani mogą więc odetchnąć, ich miłość nie jest zagrożona!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE