gorzów janusz gw

i

Autor: Fragles Janusz po rewitalizacji znów usiadł na leżaku.

Janusz po liftingu znów króluje na gorzowskim bulwarze [AUDIO]

2020-10-09 10:30

Zauważyliście, że na parę tygodni zniknęła ważna postać z nadwarciańskiego nabrzeża? Rzeźba, realnych rozmiarów, przeszła renowację. Pod okiem specjalistek-autorek zyskała nowy blask. Jakie zabiegi zastosowano?

Janusz Gorzowski opuścił bulwar wschodni pod koniec sierpnia, na kilka tygodni. Gdzie się podział? Udała się na zasłużony wypoczynek połączony z regeneracją. Przebywanie na świeżym powietrzu bez względu na aurę niszczy "skórę" oraz odzież.

Rzeźbę poddano odnowieniu od stóp do głów. Blask zyskała cera, a na twarzy pojawił się rumieniec. Z kolei spodenki i kapelusz zostały odświeżone, zmieniły się klapki.

Gdzie przebywał Janusz Gorzowski?- mówią Ewa Kozubal i Ewa Bone, autorki rzeźby:
gorzów janusz gw1

i

Autor: Fragles Janusz skupia wzrok na gazecie.

Janusz Gorzowski jak żywy, siedzący na leżaku z ciekawą lekturą w rękach znów intryguje przechodniów i turystów. W sumie robi tak od 2015 roku, jak tylko pojawił się na bulwarze.

Przypomnijmy- rzeźba uświetniła ówczesne Dni Gorzowa. Postać zyskała sympatię mieszkańców, którzy przy różnych okazjach robią sobie z nim zdjęcia. Brał on także udział w licznych ulicznych działaniach artystycznych.

Siemianowicki zameczek odzyskał świetność
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE