Restauracja Mexigrill kończy działalność w Gorzowie

i

Autor: facebook.com/MexigrillGorzow

Inflacja znów uderza w gorzowskie restauracje. Popularny lokal został zamknięty!

2023-01-31 13:18

Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że zamyka się popularny lokal gastronomiczny "Okienko Gorzów". Niestety, ich śladem poszła kolejna restauracja, która przegrała walkę z inflacją. O który lokal chodzi?

To jest "cicha śmierć" gastronomicznej Polski. Wiele lokali, nawet z większych miast, zamyka się, bo właściciele nie są w stanie płacić ogromnych rachunków za m.in. prąd, czy ogrzewanie.

Popularny lokal zamyka się w Gorzowie. Specjalizował się w kuchni meksykańskiej

Tym lokalem jest "Mexigrill", który na co dzień urzędował przy ul. Łokietka 31 w Gorzowie. Restauracja specjalizowała się w kuchni meksykańskiej. Miała wiele pozytywnych opinii. Według użytkowników Googla, restauracja miała 4,9/5 gwiazdki na 62 opinie, więc średnia była bardzo dobra. Restauracja działała również w dostawie. Lokal od 30 stycznia 2023 przestał istnieć.

- Hola Amigos. Z przykrością informujemy,że jesteśmy zmuszeni zawiesić działalność do odwołania. Ostatni weekend z Mexigrill.Nie zwlekaj z zamówieniem. Dziękujemy wszystkim naszym klientom. Niestety inflacja nas pokonała. Pozdrawiamy zespół Mexigrill - napisali właściciele w mediach społecznościowych.

Wielu gorzowian będzie tęsknić za "Mexigrill"

W komentarzach pod postem nie brakuje smutnych odpowiedzi. - Dzięki za pyszne jedzenie! Z nadzieją na powrót kiedyś, gdzieś - napisała pani Ewa. - "Że co?" - pyta z niedowierzaniem pan Michał. "Najgorzej" - dodaje pani Klaudia.

Sonda
Czy jesteś fanem meksykańskiej kuchni?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE