przymrozek

i

Autor: pixabay.com

Pogoda

IMGW ostrzega przed przymrozkami na północy województwa. Duże prawdopodobieństwo wystąpienia

2023-03-26 13:44

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed przymrozkami w północnej części województwa lubuskiego. Obejmie ono trzy północne powiaty. Obowiązywać będzie w poniedziałkową noc i wczesny poranek. Temperatura spadnie do -1 stopnia. Przy gruncie może być nawet minus 3.

IMGW ostrzega przed przymrozkami w nocy w Gorzowie i okolicach

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed przymrozkami dla trzech północnych powiatów województwa lubuskiego. Ostrzeżenie dotyczy powiatów: strzelecko-drezdeneckiego, gorzowskiego, oraz Gorzowa Wielkopolskiego.

Szykujmy się na przymrozek w Gorzowie!

W ostatnich dniach dość mocno odpoczęliśmy od mrozów, także w nocy. Niestety zapowiada się delikatny powrót zimowej aury nocami. Już najbliższej nocy z niedzieli na poniedziałek (z 26 na 27 marca) ponownie odczujemy na północy regionu, w tym w Gorzowie Wielkopolskim delikatny powiew zimy.

Gorzów Wlkp: Tempreratura spadnie poniżej zera

Zgodnie z prognozami Instytutu Meteorologii i Gospodarki wodnej, w nocy z 26 na 27 marca, między godziną 1:00, a 7:00 rano temperatura powietrza spadnie do około minus 1 stopnia, natomiast przy gruncie może spaść nawet do -3 stopni. Prawdopodobieństwo wystąpienia takiej temperatury IMGW określa na 80 procent.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE