Historyczny sukces gorzowskich unihokeistów. UKS I LO Floorball Gorzów z brązem MP

2021-05-31 11:51
unihokej
Autor: foto. Paweł Wiśniewski

Jest historyczny medal dla gorzowskich unihokeistów. Po raz pierwszy na podium Drużynowych Mistrzostw Polski stanęli zawodnicy UKS I LO Floorball Gorzów.

W turnieju finałowym zajęli trzecie miejsce wygrywając po zaciętym meczu z Olimpia Łochów w karnych 3 do 1. W regularnym czasie był remis 6 do 6. Rozstrzygnięcia nie przyniosła też dogrywka. Wcześniej w spotkaniu decydującym o grze w finale gorzowianie po dogrywce przegrali z Szarotką Nowy Targ 5 do 6.

Przypomnijmy - po sezonie zasadniczym w unihokejowej ekstralidze zespół z I LO zajął III miejsce. Brązowy medal MP to największy dotychczas sukces gorzowskiego unihokeja.