Hala wkrótce. Na resztę poczekamy. Trwaja prace przy CEZiB

2021-09-14 12:39
Gorzów: CEZiB
Autor: SG Warsztaty od ul. Teatralnej są już na ukończeniu.

Placówka działa już oficjalnie i trzy szkoły Mechanik, Budowlanka i Centrum Kształcenia Zawodowego są już jego częścią. To około 1000 uczniów.

Na razie uczą się jeszcze w starych budynkach, bo na Warszawskiej ciągle trwają prace adaptacyjne. Najszybciej będzie można korzystać z hali sportowej, która ma być gotowa w tym już niedługo. Najdłużej będzie trzeba poczekać na budynki dydaktyczne.

Wykonawca wykonuje już prace na zewnątrz czyli elewacje i dach, tak żeby później już tylko wykończyć wnętrza zima i wiosną. Tak aby nam budynek dydaktyczny oddać do końca czerwca żebyśmy mieli czas wakacji na przenosiny na Warszawską - mówi Magdalen Łabuza dyrektor CEZiB.

W salach trwają prace wykończeniowe, wkrótce montowane będzie wyposażenie. Przypomnijmy- budowa CEZiBu rozpoczęła się w styczniu 2020 roku, koszt inwestycji 104 mln zł.​

Jaki mężczyzna do Ciebie pasuje?

Pytanie 1 z 9
Jak opiszesz swój temperament?
Beszamel - Winogrona - jakie mają wartości odżywcze i właściwości zdrowotne?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE