GWIAZDY

Gwiazdy. Pamiętacie serialową Zosię z "Na dobre i na złe"? Tak wyglądała niegdyś Małgorzata Foremniak

2023-11-27 11:31

Małgorzatę Foremniak zna niemal każdy Polak, który choć raz w życiu włączył telewizję. Jest to polska aktorka teatralna, ale także filmowa. Grała w różnych serialach, ale i pokazuje się w show biznesie. Jak wyglądała kiedyś? Te zdjęcia są niesamowite!

Co ciekawe, Foremniak debiutowała w teatrze im. Jana Kochanowskiego w Radomiu, gdzie grała przez kilka lat. Później związała się z warszawskim teatrem Kwadrat. Jednak największą popularność zdobyła w 1999 roku, gdzie zagrała Zofię Stankiewicz-Burską w serialu "Na dobre i na złe". Dzięki tej roli trzykrotnie otrzymała Telekamerę w kategorii najlepsza aktorka. Czy pamiętacie, jak wyglądała kiedyś? Zobaczcie galerię zdjęć!

Poza pokazywaniem się na scenie aktorskiej, Małgorzata Foremniak była widziana w drugiej edycji telewizyjnego show "Taniec z Gwiazdami", gdzie w parze z Rafałem Maserakiem zajęła drugie miejsce. Później przypomniała o sobie będąc jurorką w programie "Mam talent!"

56-latka cały czas dba o swoją sylwetką i jest w niesamowitej formie. Polska aktorka zadziwia największych krytyków modowych. Fotografie z czerwonego dywanu nie pozostawiają żadnych złudzeń!

Uczestniczka Mam Talent zaprosiła Małgorzatę Foremniak na scenę. Zobaczcie, co stało się potem!
Sonda
Na ile lat wygląda Małgorzata Foremniak?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE