Autor: Coola

PIŁKA NOŻNA

Goście pokazali mental, Warta dostała łomot w derbach

2023-03-23 10:56

Ostatnie dwa spotkania bordowo-granatowych z Lechią Zielona Góra w Gorzowie kończyły się podziałem punktów. Ta seria zakończyła się w środę (22.03). W zaległym spotkaniu do przerwy był bezbramkowy remis.

W drugiej połowie gra gorzowskich piłkarzy posypała się po pięknym trafieniu Kacpra Zająca. Zielonogórzanie się nie zatrzymywali i dołożyli jeszcze trzy bramki, wygrywając ostatecznie 4 do 0. Warciarzom gra się nie kleiła, czego świadomy był trener Mateusz Konefał:

Miałem taką nadzieję, że po tej bramce na 0:2 zejdzie ciśnienie z zawodników i zaczną podejmować jakieś lepsze decyzje. Dzisiaj nie był nasz dzień. Szkoda, tym bardziej, że przed chwilą tutaj wygraliśmy i chcieliśmy podtrzymać serię, a dostaliśmy srogi łomot.

Dużo czasu na odpoczynek teraz nie będzie. Piłkarze AstroEnergy Warty w sobotę [25.03] zagrają na wyjeździe z Polonią Nysa. Pojedynek o godz.13

Warciarze po rozegraniu 20 ligowych spotkań mają na koncie 22 punkty i zajmują 13 miejsce w trzecioligowej tabeli.

QUIZ. W tym tytule filmu brakuje koloru. Uzupełnisz prawidłowym?