azs ccc

i

Autor: foto.Piotr Kaczmarek

Gorzowskie koszykarki zagrają o brąz

2022-04-04 10:21

Zagrają o brąz - Polkowice w tym sezonie za silne dla akademiczek. Polska Strefa Inwestycji Enea Gorzów nie dała rady wygrać trzeciego meczu półfinału play off z BC Polkowice​.

Akademiczki przegrały u siebie 44 do 54 i w tym sezonie powalczą o brązowy medal. O porażce zdecydowała bardzo słaba druga kwarta, którą gorzowianki przegrały 3 do 12 i na przerwę schodziły przegrywając 17 do 25. Przewaga może nie była miażdżąca ale doświadczone polkowiczanki nie pozwoliły na odrobienie strat.

Niestety nie mieliśmy siły ognia w ataku. Brak Borislavy Christowej był widoczny, zabrakło jej punktów. Ale przed meczem nie pomyślałbym ,że wybronimy ten zespół na 54 punkty. Lepszy troszeczkę dzień , lepsza rotacja i byłaby szansa na zwycięstwo - powiedział po meczu Dariusz Maciejewski trener akademiczek.

Teraz na akademiczki czeka już zespół Arki Gdynia. Pierwszy mecz o brąz już w sobotę (9.04) w Gdyni.

QUIZ. Jesteś mistrzem kierownicy? Te pytania to zweryfikują!

Pytanie 1 z 12
Przejazd na czerwonym świetle. Jest dozwolony…
Sobotnie święto driftu w Bydgoszczy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE