Kahleah Copper nie zagra w barwach gorzowskiego klubu w najbliższym sezonie.

i

Autor: archiwum prywatne klubu Kahleah Copper nie zagra w barwach gorzowskiego klubu w najbliższym sezonie.

Gorzowskie koszykarki bez swojej liderki

2020-06-12 14:37

Kahleah Copper po roku gry dla PolskiejStrefyInwestycji Enei Gorzów postanowiła zmienić barwy klubowe i w nowym sezonie zagra dla izraelskie drużyny z Ramli. Taka decyzja Amerykanki nie zaskoczyła władz gorzowskiego klubu.

Władze gorzowskiego pracują już nad zakontraktowaniem zastępstwa dla Copper. - Rozmowy są w trakcie. Prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu będą znane pierwsze konkrety w sprawie zagranicznych wzmocnień - mówi Roman Sondej z zarządu gorzowskiego klubu.

Przypomnijmy: Copper w rozgrywkach polskiej ligi notowała w zakończonym w marcu sezonie średnio 24,3 punktu i 8 zbiórek na mecz, a w EuroCupie było to 17 punktów i 7 zbiórek na mecz.
Umowy na nowy sezon podpisały już Polki: Katarzyna Dźwigalska, Karolina Matkowska, Agnieszka Kaczmarczyk, Wiktoria Kuczyńska oraz Dominika Owczarzak.

Robot, który może pomóc personelowi medycznemu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE