gorzów start guttmann

Autor: materiały GZSN Start Gala wręcznia statuetek w plebiscycie.

Gorzowski "Start" najlepszą organizacją sportową w kraju!

2021-12-03 17:09

Związek został doceniony przez internautów w całym kraju. Wygrał w jednej kategorii, ale był zgłoszony w sumie w trzech- także Sportowiec Roku i Trener Roku. To kolejny sukces w ogólnopolskim plebiscycie.

Gorzowski związek otrzymał prestiżową statuetkę Guttmanna. Konkurs trwał kilkanaście dni i głosy można było oddawać online. W czwartek (2.12) rozstrzygnięto głosowanie zorganizowane przez Polski Komitet Paraolimpijski.

Okazało się, że w kategorii Najlepsza Organizacja Sportowa 2021 wygrał Gorzowski Związek Sportu Niepełnosprawnych „START". Nagrodę odebrał Zbigniew Lewkowicz, przewodniczący związku, ale także trener, którego sukcesy uhonorowano w ubiegłym roku. Z kolei gorzowska zawodniczka - Renata Śliwińska zajęła trzecie miejsce w kategorii Sportowiec Roku.

Przypomnijmy- zwycięzca plebiscytu otrzymuje statuetkę imienia Sir Ludwiga Guttmanna – twórcy igrzysk paraolimpijskich. Jest ona wykonana z brązu.