Gorzowska dominanta w ogniu! Chwile grozy w centrum miasta

i

Autor: Pan Jakub / pci

straż pożarna

Gorzowska wieża Eiffla w ogniu! Chwile grozy pod Dominantą. Co się stało?

2023-11-20 11:44

W miniony weekend doszło do bardzo groźnego zdarzenia w pasażu pod gorzowską dominantą, spod której wydobywały się kłęby dymu. Co dokładnie się stało? O tym poniżej.

Mieszkańcy Gorzowa nie lubią tej konstrukcji. Dlaczego?

Dominanta na rondzie koło NoVa Parku jest przez wielu nazywana "gorzowską wieżą Eiffla". Pisaliśmy o tym kilka miesięcy temu. Mieszkańcy nie za bardzo przepadają za tą konstrukcją. Dlaczego? Ich zdaniem wygląda po prostu bardzo dziwnie i w ogóle nie jest przydatna. W dodatku punkt widokowy na niej jest otwarty bardzo rzadko, co w ogóle nie zachęca do odwiedzin tego miejsca.

Jednak poruszyło ich to, co stało się w miniony weekend. Spod dominanty wydobywały się kłęby dymu. Okazało się, że doszło do zwarci instalacji elektrycznej. Rozdzielnia zapaliła się i stąd powstał ten dym.

Zrozpaczeni synowie zbierają pieniądze dla rodziców po pożarze mieszkania w Gorzowie

Strażacy szybko pojawili się na miejscu i opanowali miejsce zdarzenia. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a grupa osób, która w chwili wybuchu ognia była obok, zdołała się ewakuować jeszcze przed przyjazdem służb.

Strażacy walczyli z pożarem 12 godzin
Sonda
Byłeś kiedyś świadkiem pożaru?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE