Gorzowska gastronomia wspiera pracujących medyków [AUDIO]

2020-03-26 14:44
szpital posiłek
Autor: Fragles Ciepłe posiłki są od gorzowskich restauratorów.

Bez tego wsparcia byłoby im ciężko. Ratownicy medyczni, pielęgniarki czy lekarze najedzeni mogą działać dalej. W dobie epidemii koronawirsua taka bratnia pomoc jest bardzo potrzebna.

By walczyć z koronawirusem siła i energia są bardzo potrzebne, zwłaszcza osobom działającym na pierwszym froncie czyli medykom. Codziennie z restauracji czy barów na Szpitalny Odział Ratunkowy w Gorzowie przy Dekerta przywożone są kaloryczne dania.

- Zaoszczędzamy czas, bo nie wychodzimy na obiady, a dyżur są intensywne – opowiada Katarzyna Ostaszewska, ratowniczka gorzowskiego SOR-u:

W menu są także sałatki. Posiłki odbierane są z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Gorzowscy medycy wszystkim darczyńcom bardzo dziękują za pomoc. W okresie pandemii praca na SOR-ze jest szczególna. Wymaga podwójnej ostrożności przy przyjmowaniu pacjentów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE