Gorzów: Zebrali sporo kasy na cele charytatywne, planują więcej

2022-01-11 13:10
gorzów bieg gwiazdkowy
Autor: Bartłomiej Nowosielski

Stowarzyszenie Można Samemu, czyli organizator Biegów Gwiazdkowego i Wielkanocnego w Gorzowie, chce wspierać cele charytatywne poprzez bieganie.

Jak? Przez przekazywanie wszystkich składek biegaczy-amatorów na potrzebujących. Plany są ambitne. W tym roku ma odbyć się impreza, która powinna przypaść do gustu wszystkim gorzowianom. To jest jeszcze tajemnica - mówi Piotr Wilczewski, prezes stowarzyszenia i miejski radny:

EskaROCKLive! - Ostrowska - cały koncert

Mam już kilka pomysłów z panią Martą Liberkowską, a propos aktywizacji mieszkańców. Chcemy wprowadzenia jednej ciekawej oferty w naszym mieście. To będzie wymagało szeregu działań i zaangażowania innych podmiotów.

Szczegóły powinny być znane już wkrótce. Do tematu będziemy wracać. Przypomnijmy, dużym sukcesem zakończył się organizowany przez stowarzyszenie w grudniu Bieg Gwiazdkowy. Blisko pięciuset uczestników wpłaciło 25 tysięcy złotych. Pieniądze trafiły do trójki chorych dzieci oraz grupy harcerskiej.

Jesteś pewien, że znasz polskie przeboje? Usunęliśmy jedno słowo. Wiesz jakie?

Pytanie 1 z 15
"Zawsze z Tobą chciałbym być. Przez całe lato. Zawsze z Tobą chciałbym być. ... mnie za to"
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE