Gorzów: Zataiła wyrok za przemyt narkotyków, została dyscyplinarnie zwolniona ze służby!

2021-02-17 16:41
gorzów policja ślubowanie
Autor: materiały Lubuska Policja Ślubowanie nowych lubuskich policjantów we wrześniu 2020.

Policjantka przepracowała pół roku w komendzie miejskiej w Gorzowie i w środę (17.02) została z niej wydalona. Prowadzono wobec niej dwa postępowania: dyscyplinarne i administracyjne. Jak to się stało, że przeszła rekrutację do policji?

Kobieta za nim pojawiła się w policyjnych szeregach- odbywała sześciomiesięczną karę więzienia w Szwecji. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć- chodzi o przemyt około 100 kilogramów narkotyków! W sierpniu przyjęto ją do gorzowskiej policji do prewencji. Zgodnie z zasadami sprawdzona została w Krajowym Rejestrze Karnym, w którym nie figurowała.

- Postępowanie rekrutacyjne zostało przeprowadzone kompletnie i nie można tu mówić o jakimkolwiek uchybieniu osób odpowiedzialnych za proces rekrutacji do policji - podkreśla Mateusz Sławek z zespołu prasowego lubuskiej policji.

Prowadzone wobec gorzowskiej policjantki postępowania dyscyplinarne i administracyjne zakończyło się właśnie środę (17.02) i wtedy informacja ujrzała światło dzienne.

Białystok. Policjant drogówki postrzelił uciekiniera w... pośladek. Stanął przed sądem, grozi mu surowa kara
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE