Gorzów: ZWKF

i

Autor: SG Ruszyła rekrutacja na ZWKF w Gorzowie.

Gorzów: Wybierasz się na studia? Sprawdź ofertę AWF

2021-05-05 16:46

Kandydaci mogą już rejestrować się w elektronicznym systemie rekrutacyjnym. Na gorzowskim AWF do wyboru są trzy kierunki: wychowanie fizyczne, dietetyka i fizjoterapia. Uczelnia zapewnia, że absolwenci nie będą narzekać na brak ofert pracy.

Ruszyła rekrutacja na studia w gorzowskim AWF-ie. Kandydaci mogą się rejestrować w elektronicznym systemie. Do wyboru są trzy kierunki: wychowanie fizyczne, dietetyka i fizjoterapia. Od tego roku studenci wychowania fizycznego będą mogli uczyć się także biologii. Od kilku lat największym zainteresowaniem cieszy się fizjoterapia, ale także na wf-ie i dietetyce przybywa więcej studentów. Na pierwszy rok uczelnia zamierza przyjąć po 120 osób na każdy kierunek.

W dobie coraz większej dbałości o zdrowie, poziom aktywności fizycznej, specjaliści z tych dziedzin, czyli nauczyciel, instruktor, trener, animator czasu wolnego, trener osobisty, fizjoterapeuta, dietetyk nie powinni narzekać na brak ofert zawodowych - mówi prof. Piotr Żurek dziekan Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie.

Gorzów: ZWKF

i

Autor: SG Uczelnia czeka na nowych studentów.

Elektroniczna rejestracja kandydatów potrwa do 23 lipca. Lista osób przyjętych znana będzie 2 sierpnia. Zainteresowani studiowaniem w gorzowskim AWF-e szczegółowe informacje znajdą na stronie uczelni.

Sonda
Czy badano Cię na obecność koronawirusa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE