Gorzów: Wybierasz się na studia? Sprawdź ofertę AWF

2021-05-05 16:46
Gorzów: ZWKF
Autor: SG Ruszyła rekrutacja na ZWKF w Gorzowie.

Kandydaci mogą już rejestrować się w elektronicznym systemie rekrutacyjnym. Na gorzowskim AWF do wyboru są trzy kierunki: wychowanie fizyczne, dietetyka i fizjoterapia. Uczelnia zapewnia, że absolwenci nie będą narzekać na brak ofert pracy.

Ruszyła rekrutacja na studia w gorzowskim AWF-ie. Kandydaci mogą się rejestrować w elektronicznym systemie. Do wyboru są trzy kierunki: wychowanie fizyczne, dietetyka i fizjoterapia. Od tego roku studenci wychowania fizycznego będą mogli uczyć się także biologii. Od kilku lat największym zainteresowaniem cieszy się fizjoterapia, ale także na wf-ie i dietetyce przybywa więcej studentów. Na pierwszy rok uczelnia zamierza przyjąć po 120 osób na każdy kierunek.

W dobie coraz większej dbałości o zdrowie, poziom aktywności fizycznej, specjaliści z tych dziedzin, czyli nauczyciel, instruktor, trener, animator czasu wolnego, trener osobisty, fizjoterapeuta, dietetyk nie powinni narzekać na brak ofert zawodowych - mówi prof. Piotr Żurek dziekan Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie.

Gorzów: ZWKF
Autor: SG Uczelnia czeka na nowych studentów.

Elektroniczna rejestracja kandydatów potrwa do 23 lipca. Lista osób przyjętych znana będzie 2 sierpnia. Zainteresowani studiowaniem w gorzowskim AWF-e szczegółowe informacje znajdą na stronie uczelni.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE