Gorzów: Wpadnijcie na ryneczek na zupę dyniową

2021-10-28 16:22
Ryneczek przy Jerzego na razie funcjonuje bez zmian
Autor: coola Ryneczek przy Jerzego.

Gorzowian w piątek (29.10) zaprasza GRH i „Gastronomik”. Na rynku przy Jerzego zupę z dyni przyrządzą najlepsi lokalni kucharze, pomogą im uczniowie Zespołu Szkół Gastronomicznych. A oprócz tego zrobić będzie można zakupy na Wszystkich Świętych.

Wpadnij na zupę dyniową na ryneczek przy Jerzego w Gorzowie. Przygotują ją najlepsi lokalni kucharze. Pomagać im będą uczniowie Gastronomika. Gotowanie zaczyna się w piątek (29.10) o godz. 9.30. Pół godziny później​ będzie można jej już spróbować. To będzie świetna okazja, żeby porozmawiać z kucharzami i dowiedzieć jak samemu ją przyrządzić.

Zupa dyniowa po staropolsku: słodka zupa z dyni według rodzinnego przepisu
Autor: Shutterstock Zupa dyniowa.

Na ryneczek na Jerzego warto przyjść nie tylko na zupę, ale też na zakupy. W piątek odbędzie się III Festiwal Dyni i Chryzantem. Kupić będzie można warzywa pełne witamin i kwiaty oraz inne akcesoria związane z nadchodzącymi świętami.

Czyje to słowa?

Pytanie 1 z 5
Dziś będę dzika niczym Afryka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE