Gorzów: Wniosek do BO nie ma pozytywnej opinii? Można się jeszcze od tego odwołać

2021-05-19 16:38
gorzów budżet obyatel 1
Autor: materiały UM Gorzów Budżet Obywatelski 2022.

Zakończono wstępną weryfikację wniosków złożonych do budżetu obywatelskiego. Nie wszystkie pomysły mieszkańców zyskały pozytywną opinię urzędników. Osoby, które się z tym nie zgadzają, mogą do 28 maja złożyć odwołanie.

Sprawdź swój wniosek, jaką dostał opinię. Gorzowianie zgłosili 169 pomysłów do Budżetu Obywatelskiego 2022. Sporo jak zawsze jest remontów ulic, chodników, ale są też nasadzenia drzew, place zabaw, czy miejsca rekreacji. Urzędnicy je sprawdzili i nie wszystkie dostały zielone światło. Na stronie urzędu miasta znajduje się pełna lista. Możecie sprawdzić czy wasz wniosek zdobył aprobatę. Jeśli nie, macie czas do 28 maja, żeby odwołać się od tej decyzji.

Mogą to zrobić pisemnie na adres urzędu miasta. Nie ma określonego wzoru. Wystarczy napisać, że mieszkańcy odwołują się od opinii zespołu opiniującego i uzasadnić dlaczego. Z czym się nie zgadzają, jakie mają uwagi - mówi Klaudia Jodłowska z gorzowskiego magistratu.

Gorzów: budżet obywatelski
Autor: SG Spotkania z mieszkańcami w sprawie BO zaplanowano na czerwiec (fot. archiwum).

Odwołanie można przesłać także mailem na adres bsr@um.gorzow.pl. Odpowiedź powinna przyjść najpóźniej siedem dni przed terminem spotkania dyskusyjnego, które odbędzie się w rejonie. Spotkania z mieszkańcami zaczynają się 7 czerwca. Głosowanie nad zgłoszonymi pomysłami do Budżetu Obywatelskiego zaplanowano na początek września.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE