gorzów górczyn

i

Autor: gorzow/facebook.com

Gorzów: Wjazd w ul. Szarych Szeregów od Walczaka zamknięty!

2021-07-26 17:05

Uwaga kierowcy będą kolejne utrudnienia. We wtorek (27 lipca) rusza kolejny etap remontu drogi krajowej nr 22 w Gorzowie. O zmianach informują znaki, więc warto zwracać na nie uwagę.

W ramach tymczasowej organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Fieldorfa-Nila i Walczaka powstanie tymczasowe rondo. Trzeba będzie korzystać z objazdów między innymi ulicami Bora-Komorowskiego, Górczyńska czy Okulickiego. Z ulicy Kombatantów lepiej nie korzystać, bo tam również trwa remont.

Kierowcy proszeni są o ostrożność i ściągnięcie nogi z gazu. O zmianach informują znaki drogowe. Nie jeździmy na pamięć.

Przypomnijmy- przebudowa wylotówki na Gdańsk to jedna z największych inwestycji drogowych w Gorzowie. Budowa nowej dwupasmówki z mediami to koszt ponad 70 milionów złotych. Prace miały zakończyć się na początku 2022 roku, ale wiadomo, że potrwają kilka miesięcy dłużej.

Ogromne utrudnienia w centrum miasta. Powstaje Centrum przesiadkowe Opole Główne
Sonda
Czy imprezy sportowe powinny zostać odwołane przez koronawirusa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE