Gorzów: Warta z Wartą na remis. Emocji nie brakowało w pierwszym test meczu [WIDEO]

2020-06-22 15:18
Warta Gorzów przygotowuje się do rozgrywek w III lidze
Autor: mz Warta Gorzów przygotowuje się do rozgrywek w III lidze

Piłkarze Warty Gorzów zremisowali w pierwszym test meczu. Bordowo-granatowi w ramach przygotowań do rozgrywek III ligi i zremisowali z IV-to ligową Wartą Międzychód 1:1.

Goście trafili do bramki gorzowian w pierwszej połowie. Ci zrewanżowali się dopiero pod koniec drugiej części sparingu. Bramkę strzelił Dawid Ufir, który zmienił na boisku Dominika Zakrzewskiego.

- Czuje, ze osobiście zrobiłem progres. Drużynowo musimy jeszcze popracować - powiedział Zakrzewski.

Posłuchaj, co mówi Dominik Zakrzewski:

Podobne zdanie ma obrońca Warty - Dominik Siwiński. - Musimy jeszcze sporo pracować na treningach- powiedział popularny Zeniu.

Posłuchaj, co mówi filar obrony Warty:

W drużynie gorzowskiej Warty pojawiło się na boisku kilku nowych, testowanych zawodników. Tym trener Paweł Wójcik będzie się przyglądał podczas treningów. Pierwsze wnioski już jednak zostały wyciągnięte.

Mówi Paweł Wójcik, trener warciarzy, posluchaj:

Kolejny sparing w sobotę (27.06). Do Gorzowa przyjedzie Syrena Zbąszynek . Mecz o godz. 12:30. Rozgrywki III ligi startują w lipcu.

Piłkarze Warty Gorzów podczas pierwszego sparingu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE