Gorzów: W tym roku głosowanie tylko elektroniczne. Chodzi o budżet obywatelski

2020-08-17 15:29
Głosowanie w Budżetu Obywatelskiego ruszy we wrześniu
Autor: mz Głosowanie w Budżetu Obywatelskiego ruszy we wrześniu

We wrześniu mieszkańcy Gorzowa wybiorą przyszłoroczne inwestycje w ramach Budżetu Obywatelskiego. Z powodu pandemii wybór zadań do głosowania odbył się inaczej niż w latach ubiegłych. Osiedlowe konsultacje zastąpiono spotkaniami z wnioskodawcami.

W tym roku wyboru przyszłorocznych inwestycji dokonamy tylko w formie elektronicznej. Osoby, które są przyzwyczajone do formy papierowej będą mogły skorzystać z pomocy urzędników.

-Zdajemy sobie sprawę, że być może nie każdy jest gotowy na przejście na tę drogę elektroniczną. Wychodząc na przeciw postanowiliśmy utworzyć mobilne punkty wsparcia. Tam z naszą pomocą każdy będzie mógł oddać swój głos na wybrane zadanie- mówi Anna Bonus-Mackiewicz z biura konsultacji społecznych i rewitalizacji.

Mobilne punkty pojawią się na Starym Rynku, w galeriach Askana i Nova Park, w Kupcu Gorzowskim oraz na ulicy Matejki przy dyskontach spożywczych.

Już wiadomo gdzie i keidy pojawią się mobilne punkty do głosowania
Autor: mz Już wiadomo gdzie i keidy pojawią się mobilne punkty do głosowania

Głosowanie potrwa od 7 do 21 września. Listę zadań znajdziecie na stronie:  www.gorzow.konsultacjejst.pl

Brutalne pobicie w sklepie w Gorzowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE