Gorzów: W sierpniu "Miej czas na koncerty"

2020-08-08 10:24 Sebastian Górny
Gorzów Rebeka
Autor: Radek Oliwa/flickr.com Iwona Skwarek z zespołu Rebeka.

Rebeka, Koteluk, Kayah w sierpniu, do tego Peszek we wrześniu. To gwiazdy jakie gorzowska publiczność zobaczy w amfiteatrze. Bilety na koncerty do zakupienia wyłącznie drogą elektroniczną.

Zarezerwuj sierpniowe, sobotnie wieczory. W Gorzowie pojawią się kolejni znani artyści. W ramach cyklu „Miej Czas na Koncerty” w amfiteatrze wystąpią: Rebeka, Mela Koteluk i Kayah. Pierwsze muzyczne atrakcje zaplanowano na sobotę (8.08). Na deskach amfiteatru wystąpi duet Rebeka, czyli Iwona Skwarek i Bartosz Szczęsny, którzy grają taneczny elektro pop.

Gorzów: amfiteatr
Autor: SG Wybierających się na koncerty obowiązują zalecenia związane z COVID-19.

Na kolejny koncert poczekamy do 22 sierpnia. Wtedy do Gorzowa przyjedzie Lubuszanka, pochodząca z Sulechowa, Mela Koteluk. Piosenkarka jest Laureatką Fryderyka w 2013 roku. Tydzień później, 29 sierpnia, przed gorzowską publicznością wystąpi Kayah, jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Ostatnim akcentem tegorocznego cyklu „Miej Czas na Koncerty” będzie występ Marii Peszek zaplanowany na 5 września.

Bilety na wszystkie wydarzenia można zakupić wyłącznie na stronie abilet.pl. Uczestników koncertów obowiązują obostrzenia związane z pandemią COVID -19.