Gorzów: trasa nadwarciańska

i

Autor: Fragles Trasa Nadwarciańska w Gorzowie.

Gorzów: W przyszłym tygodniu rusza remont Trasy Nadwarciańskiej

2021-10-19 16:44

27 i 28 października jezdnia zostanie sfrezowana. Remont obejmuje 1,2 km drogi. Prace na Trasie Nadwarciańskiej mają być zakończone do końca roku.

Remont Trasy Nadwarciańskiej ruszy w przyszłym tygodniu. Gorzowskich kierowców czekają kolejne utrudnienia. Prace na jednej z ważniejszych gorzowskich tras zaczną się 27 i 28 października. Na początek sfrezowana zostanie stara nawierzchnia na odcinku 1200 metrów. Będzie ciężko, ale przejazd będzie możliwy. Na czas Wszystkich Świętych roboty zostaną wstrzymane. Po świętach zostaną wznowione.

Te prace będą dotyczyły głównie zmiany tej nawierzchni, która jest mocno uszkodzona. Przy okazji wyregulowane będą studnie kanalizacyjne, odpływy wody, które się tam znajdują, czy inne niezbędne prace - mówi Wiesław Ciepiela, rzecznik gorzowskiego magistratu.

Remont Trasy Nadwarciańskiej wykona firma Eurovia, a miasto wyda na to 1,4 mln zł. Zgodnie z umową modernizacja drogi powinna być zakończona do końca tego roku.

Czy rozpoznasz rasy psów?

Pytanie 1 z 15
Rasa na zdjęciu to:
Golden retriever
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE