Bieg Jakubowy w Olsztynie 2021. Pobiegną doświadczeni i początkujący

i

Autor: pexels.com

Gorzów: Rusza bieg dookoła lubuskiego. Możesz się przyłączyć!

2021-09-04 12:15

O godzinie 9 ze Starego Rynku rusza pięcioro śmiałków, którzy w 5 dni chcą obiec nasz region. Robią to by pokazać innym, że dzięki pasji można wiele osiągnąć. Do biegu może dołączyć każdy. Ile razem z nimi przebiegniecie zależy tylko od was.

Rusza Bieg Dookoła Lubuskiego. W poniedziałek (6.09) biegacze i rowerzyści wystartują ze Starego Rynku w Gorzowie. Przed nimi 600 kilometrów. ​Dołączyć może każdy, na dowolnym etapie trasy. Pomysłodawcą jest Tomasz Manikowski, który w tym roku nie pobiegnie, a... pojedzie rowerem. Wszystko przez kontuzje łydki. Wraz z nim wyruszą 4 osoby. Zmieniać będą się co 5 km.

- Nie o wyczyn sportowy chodzi, a o pokazanie, że dzięki pasji można wiele - mówi Tomasz Manikowski. - Jak przez pasje można fajnie wychodzić z zakrętów życiowych. I zapraszać ludzi którzy tą pasje mają i z nami dzielą. Dlatego ten bieg dookoła lubuskiego, bo spotykamy się w różnych miastach i opowiadamy to co robimy.

Start w poniedziałek o 9., a finisz w piątek. Każdy może się włączyć i to ile przebiegniecie zależy od was. Informacji, kontaktów szukajcie na Facebooku Fundacji Dogonić Marzenia Catch the Dreams, stronie Gorzowskiego Centrum Pomocy Rodzinie i na Facebooku Tomasza Manikowskiego.

Czy wiesz, jak przygotować dziecko do przedszkola?

Pytanie 1 z 8
Warto wprowadzić dziecku stałe poranne rytuały przed wyjściem do przedszkola.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE