Gorzów: W niedzielę miej czas na koncert Moniki Brodki

2021-07-16 13:09
Monika Brodka z albumem BRUT! Długo wyczekiwany krążek już jest
Autor: Materiały prasowe PIAS Monika Brodka w niedzielę w Gorzowie.

W amfiteatrze przed gorzowską publicznością wystąpi Monika Brodka. Artystka promować będzie swój najnowszy album „Brut”. Koncert zaplanowano na godzinę 20.30.

Monika Brodka w gorzowskim amfiteatrze. Trwa cykl Miej Czas na Koncerty. ​Tym razem gorzowskiej publiczności zaprezentuje się Monika Brodka. Koncert odbędzie się w niedzielę (18.07) o godzinie 20.30. Artystka zyskała uznanie zarówno wśród szerokiej publiczności, jaki i krytyków oraz dziennikarzy muzycznych. Jest sześciokrotną laureatką Fryderyków – najważniejszej nagrody muzycznej w Polsce. Dużą rozpoznawalność przyniósł jej udział w programie telewizyjnym Idol. Brodka ma na swoim koncie 5 albumów studyjnych i jedną płytę koncertową.

Niedzielny koncert jest biletowany. Bilety można kupić za pomocą serwisu abilet.pl oraz w Miejskim Centrum Kultury przy ul. Drzymały. Z kartą dużej rodziny można zyskać 50 proc. zniżki. W ramach cyklu Miej Czas na Koncerty gorzowska publiczność zobaczy jeszcze Annę Marię Jopek, zespół Kult i Katarzynę Nosowską.

"Więcej niż jedno zwierzę". Największe wpadki w "Familiadzie" [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jaka odpowiedź padła, gdy Karol Strasburger powiedział: "Więcej niż jedno zwierzę to..."?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE