Gorzów: W doniczkach rośnie wam coś więcej niż kwiaty? Pstryknijcie fotę na konkurs

2021-04-19 17:32
Gorzów: pomidory
Autor: Alexei Chizhov z Pixabay Ilu z was ma pomidory na balkonie?

Gorzowski magistrat ogłosił konkurs "Warzywa, owoce i zioła na moim balkonie". Jeżeli jesteście „balkonowymi rolnikami” to coś dla was. Urzędnicy czekają na zdjęcia waszych upraw. A na laureatów czekają nagrody.

Marchewka i pomidory z własnego... balkonu. Gorzowski magistrat zachęca mieszkańców do udziału w konkursie "Warzywa, owoce i zioła na moim balkonie". Jego celem jest przekonanie gorzowian do zakładania uprawy balkonowej i produkcji własnej żywności ekologicznej.

Żeby wziąć w nim udział, wystarczy zrobić zdjęcia tego co wam rośnie w doniczkach. ​Fotografie muszą być z tego roku. Będą oceniane w dwóch kategoriach: balkony w budynkach wielorodzinnych i balkony w domach jednorodzinnych lub dwurodzinnych. Na wasze zdjęcia magistrat czeka do końca września. Najprościej wysłać je na adres mailowy wsr@um.gorzow.pl. Szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie na stronie urzędu miasta.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE