PSi Enea

Autor: coola

Gorzów: Poznań pokonany a jak będzie z Bydgoszczą? Koszykarskie emocje!

2021-02-22 12:34

Formalności stało się zadość​. Gorzowskie koszykarki pokonały AZS Eneę Poznań 99 do 67. Problemy miały tylko na początku, kiedy rywalki prowadziły 10:2. Potem mecz układał się pod dyktando gospodyń.

Zadziałała krótka rozmowa z trenerem- gorzowianki przejęły inicjatywę, której nie oddały do końca. Pierwszą kwartę zwyciężyły 19:14. W kolejnej odsłonie powiększały przewagę i schodząc na przerwę wygrywały 46:34. W trzeciej odsłonie przeciwniczki ugrały tylko 10 punktów, gdy gospodynie aż 28.

Mówi Dariusz Maciejewski, trener gorzowianek:

Dlatego ostatnia kwarta była nieco ciekawsza, bo bardziej wyrównana. Tyle tylko, że końcowego efektu to nie zmieniło. Gorzowianki zdobyły w tym meczu 2 punkty. O kolejne będzie zdecydowanie trudniej. Bo najbliższy przeciwnik gorzowianek to KS 25 Bydgoszcz, zespół który jest tylko oczko niżej od akademiczek w ligowej tabeli. To spotkanie w środę (24.02) w Bydgoszczy o godz. 17.

Z jakiego języka pochodzi to słowo? Komplet punktów to marzenie! Z pewnością się pomylisz