Gorzów policja

i

Autor: Materiały prasowe KWP Gorzów Policja zwraca baczna uwagę na motocyklistów. Niestety są pierwsze wypadki.

Gorzów: Uwaga! Niebezpiecznie na drogach. Zginął motocyklista

2020-06-01 13:01

W ostatnich dniach doszło do trzech poważnych zdarzeń z udziałem osób jadących na jednośladach. W Mironicach zginął znany gorzowski fotoreporter. Do zderzenia motoru z samochodem doszło także w Marwicach. Z kolei w Gorzowie, na moście przewrócił się motocyklista. Był... pijany.

Do największej tragedii doszło w piątkowy wieczór w Mironicach. 39-letni kierujący skuterem na łuku drogi nie opanował pojazdu i zderzył się z ciężarówką. Ratownicy długo walczyli o życie poszkodowanego, ale reanimacja nie dała rezultatu. Na drodze zginął Marcin Szarejko. Doskonały fotograf sportowy, który od wielu lat współpracował m.in. ze Stalą Gorzów.

Do kolejnego zderzenia samochodu z jednośladem doszło w niedzielę wieczorem w Marwicach. Tym razem w motocyklistę uderzył bus. Kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia. Motocyklista został ranny.

Także w niedzielę do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło na moście Staromiejskim w Gorzowie. Motocyklista wywrócił się na drodze. Na szczęście inne pojazdy nie wyrządziły mu większej krzywdy. Po przybyciu policji okazało się, że motocyklista był... pijany. Podczas badania okazało się, że miał 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Ptasia kolumna na drodze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE