Gorzów: Uwaga kierowcy! Utrudnienia na ulicy Długosza [FOTO]

2021-08-26 11:09
Gorzów: Długosza
Autor: Fragles ul. Długosza w Gorzowie.

Rozpoczęła się przebudowa ul. Długosza. Pierwotnie prace miały ruszyć we wtorek, ale ich początek przesunięto o dwa dni. Zmieniona będzie nawierzchnia drogi i zbudowana kanalizacja deszczowa.

Przebudowa zaczyna się dziś (26.08), a nie jak wcześniej podawał magistrat we wtorek (24.08). Wykonawca zmienił plany przez deszczową pogodę, którą mieliśmy w ostatnich dniach. Na początek usunięta zostanie stara nawierzchnia. Ruch pojazdów będzie dopuszczony po sfrezowanej jezdni.

Gorzów: Długosza
Autor: Fragles

Po tym rozpocznie się przebudowa kanalizacji deszczowej. Na odcinku od Fredry do Cieszkowskiego zajęta zostanie połowa północnej części jezdni. A od ulicy Cieszkowskiego do Marcinkowskiego południowa. Mieszkańcy muszą się liczyć z tym, że czasowo nie będą mogli wjechać na swoje posesje. Prace potrwają 5 miesięcy. Koszt to 2 mln zł.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE