Gorzów: Długosza

i

Autor: Fragles ul. Długosza w Gorzowie.

Gorzów: Uwaga kierowcy! Utrudnienia na ulicy Długosza [FOTO]

2021-08-26 11:09

Rozpoczęła się przebudowa ul. Długosza. Pierwotnie prace miały ruszyć we wtorek, ale ich początek przesunięto o dwa dni. Zmieniona będzie nawierzchnia drogi i zbudowana kanalizacja deszczowa.

Przebudowa zaczyna się dziś (26.08), a nie jak wcześniej podawał magistrat we wtorek (24.08). Wykonawca zmienił plany przez deszczową pogodę, którą mieliśmy w ostatnich dniach. Na początek usunięta zostanie stara nawierzchnia. Ruch pojazdów będzie dopuszczony po sfrezowanej jezdni.

Gorzów: Długosza

i

Autor: Fragles

Po tym rozpocznie się przebudowa kanalizacji deszczowej. Na odcinku od Fredry do Cieszkowskiego zajęta zostanie połowa północnej części jezdni. A od ulicy Cieszkowskiego do Marcinkowskiego południowa. Mieszkańcy muszą się liczyć z tym, że czasowo nie będą mogli wjechać na swoje posesje. Prace potrwają 5 miesięcy. Koszt to 2 mln zł.

Sonda
Polska. Czy kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE