strażak nagrody

i

Autor: coola Strażak u prezydenta.

Gorzów: Uratował kobietę, w nagrodę dostał hełm strażacki [AUDIO]

2020-02-10 10:28

Bartosz Habas, strażak ochotnik z Santocka spotkał się w piątek (7.02) z prezydentem Gorzowa. Były gratulacje i prezent, który przyda się bohaterowi podczas działań. Zobaczcie na gorzow.eska.pl.

Bartosz Habas uratował z płonącego domu przy ul. Zielonej starszą gorzowiankę. 30 stycznia wracał z pracy, zauważył płomienie. Najpierw zadzwonił po wsparcie, a później ruszył do płonącego budynku.

- Kobieta potrzebowała pomocy - opowiada Bartosz Habas:

- To co zrobił pan Bartosz to akt wyjątkowej odwagi. Zachował się w sposób niewiarygodny, wszedł w ogień, temperatura była bardzo wysoka, to była ostatnia chwila, by naszą mieszkankę uratować - uważa Jacek Wójcicki, prezydent Gorzowa.

strażak gorzow

i

Autor: coola Prezent od prezydenta.

Oprócz podziękowań strażak otrzymał też od prezydenta miasta nowoczesny hełm strażacki. To już drugi bohater w tym tygodniu w gorzowskim magistracie. Nagrodzony został także gorzowski uczeń, który uratował życie kierowcy śmieciarki.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE