Gorzów: Unia lepsza na Jancarzu! Stal przegrywa inauguracyjny hit w żużlowej ekstralidze

2020-06-14 21:57
gorzów stal trening
Autor: facebook.com/StalGorzow1947 Trening gorzowskich żużlowców. Kolejne mecze na Jancarzu. Powinno być lepiej.

Goście wygrali w Gorzowie 49 do 41. Zawodnicy z Leszna prowadzili od pierwszego do ostatniego wyścigu. Lepiej startowali i wygrali większość biegów. Wszyscy liderzy Stali lepsze wyścigi przeplatali ze słabszymi. Nawet Bartek Zmarzlik mijał linie mety na ostatniej pozycji.

Unia była zespołem zdecydowanie lepszym. Popularne byki wykorzystywały każda wpadkę gorzowian, a tych nie brakowało. Punkty gubili wszyscy zawodnicy Stali, bardzo przeciętny występ zaliczył także Bartek Zmarzlik. Mistrz świata przegrywał nie tylko z Sajfutdinowem czy Pawlickim, ale także z Kuberą.

Dominacja Unii była widoczna już na linii startu. To goście większość biegów zaczynali na prowadzeniu a o wyprzedzanie na gorzowskim owalu było bardzo trudno. Ekipa z Leszna prowadziła w Gorzowie od pierwszego do ostatniego biegu. Dopiero w piątym wyścigu Stal odnotowała pierwsze zwycięstwo. 

Gorzów Stal
Autor: mazinio Mecz odbył się bez udziału kibiców.

Zawodnicy Uni indywidualnie wygrali na Jancarzu aż 9 z 15 biegów, w 7 triumfowali także drużynowo.

Punkty dla Stali zdobyli: Zmarzlik 10 w siedmiu startach, Thomsen 10, Kasprzak 9, - po  6 biegów -  Wożniak 8 w 5 startach oraz Karczmarz 4 i Bartkowiak 0. Najwięcej punktów dla Unii zdobyli Pawlicki 14 i Sajfutdinow 12.

Rozmawiamy z rekordzistą Guinnessa w trialu rowerowym
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE