Gorzów: Ulica Żwirowa już przejezdna. Roboty powinny się zakończyć do końca maja [WIDEO]

2020-05-20 14:11
Prace na Żwirowej dobiegają końca
Autor: mz Prace na Żwirowej dobiegają końca

Za kilka dni zakończą się prace ​związane z budową kanalizacji deszczowej. Przejezdny jest już odcinek od ulicy Roosevelta do Błotnej. Gotowa jest także nakładka asfaltowa na całej długości prowadzonych prac czyli od cmentarza komunalnego do skrzyżowania z ulicami Roosevelta i Słowiańską.

Na Żwirowej wciąż prowadzone są jednak prace porządkowe, robotnicy zajmują się także sieciami instalacji elektrycznej. Do wymalowania zostało jeszcze oznakowanie poziome. Kierowcy muszą pamiętać o obowiązujących ograniczeniach: zakaz wyprzedzania i prędkości do 30 km/h.

Prace w Gorzowie na ulicy Żwirowej dobiegają końca

Roboty trwały od listopada ubiegłego roku. Na Żwirowej pojawiła się nowa kanalizacja deszczowa, przebudowany został wodociąg w ulicy. W ramach prac wybudowana została również kanalizacja sanitarna.

Ma to wpłynąć na komfort życia okolicznych mieszkańców. Mówi Katarzyna Smoleń koordynator ds. inwestycji z PWIK, posłuchaj:

Cała inwestycja kosztowała nieco ponad 5 mln zł.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem wszystkie prace na Żwirowej zostaną zakończone do końca maja.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE