gorzów cmentarz kradzież

i

Autor: materiały Lubuska Policja Sprzęt skradziony z cmentarza w Gorzowie.

Gorzów: Ukradł, sprzedał, ale policjanci odzyskali sprzęt!

2021-08-26 16:18

We wtorek (24.08) ujęto sprawcę kradzieży, do której doszło na początku wakacji na gorzowskim cmentarzu. Choć złodziejowi udało się sprzedać kradziony łup, to mundurowi go wytropili i zwrócili właścicielowi.

Zdarzenie miało miejsce w połowie lipca na cmentarzu w Gorzowie. Wtedy nocą ktoś uszkodził kłódkę i włamał się do pomieszczenia technicznego.

Zniknęły: kosa spalinowa, dmuchawa i narzędzia do cięcia krzewów, które łącznie były 5 tysięcy złotych. Śledczy dzięki pracy operacyjnej trafili do skradzionego sprzętu i sprawcy. Narzędzia zostały sprzedane za niewielką kwotę. Policjanci znaleźli je w jednym z mieszkań pod Gorzowem.

Złodziejem okazał się 34-latek, mieszkaniec Gorzowa, który był już karany za inne, podobne przestępstwa. Teraz za kradzież z włamaniem grozi mu do 10 lat więzienia.

TOP 3 samochody polskiej policji | ESKA XD - Prosto z salonu #30
Sonda
Polska. Czy kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE