Gorzów: Szymon Woźniak potrzebuje jeszcze trochę czasu na dojście do formy [AUDIO]

Szymon Woźniak popełnia błędy na pierwszym łuku, bo wciąż brakuje mu rozjeżdżenia. Zawodnik Stali Gorzów przyzwyczaił już, że początki sezonów ma przeciętne. 28-latek w niedzielnym (11.04) wygranym 52 do 38 z Motorem Lublin zdobył osiem punktów.
Szymon Woźniak do udanych w niedzielnym meczu może zaliczyć tylko dwa wyścigi. Co jest tego powodem?
W meczu z Lublinem klasą dla siebie był duet - Bartosz Zmarzlik i Martin Vaculik. Obaj przez cały mecz nie znaleźli żadnego pogromcy. Gorzowianie pod koniec spotkania - próbowali wypracować jak najwyższą przewagę, która może być istotna w kontekście walki o punkt bonusowy.
Gorzowianie po dwóch meczach z kompletem wygranych przewodzą tabeli PGE Ekstraligi. Stalowcy w kolejnym meczu - już w niedzielę (18.04) zmierzą się na wyjeździe z GKM-em Grudziądz.