moto start gorzów

i

Autor: kb

Gorzów: Szczytny cel, przypomnienie o bezpieczeństwie, a później zabawa

2022-04-08 13:00

7 tysięcy złotych - tyle chcą zebrać organizatorzy jutrzejszego (08.04) Moto Startu i Fundacja Mam Marzenie dla 17-letniego Natana.

Pieniądze mają wystarczyć na zakup zestawu komputerowego dla chorego nastolatka. Drugim priorytetem jest...przypomnienie o sobie gorzowskim kierowcom. Mówi Jacek Sterżeń organizator Moto-Startu:

NICOLAS CAGE najlepsze/NAJGORSZE filmy | ESKA XD #46

To przede wszystkim przypomnienie innym użytkownikom dróg, że po sezonie zimowym motocykliści wracają na drogi. Żeby zwrócić większą uwagę, czujność. Staramy się też lepiej przygotować do tego sezonu, żeby przebyć go bezpiecznie.

Przypomnijmy, zbiórka do Moto-Startu w okolicach wildomu już jutro (09.04) od godziny 9:30. Kolumna rusza o 12 na 15-kilometrowy przejazd po mieście.

Po powrocie na bulwar impreza w plenerze do 18, na której będzie kwesta na rzecz Natana. Na koniec - dla najwytrwalszych - zabawa do białego rana w sportowym pubie w pobliżu. Ta zacznie się o 20.

QUIZ. Najsłynniejsze bajki i baśnie świata. Nawet dorośli powinni powalczyć o komplet punktów

Pytanie 1 z 15
Na rozgrzewkę coś prostego: Jakiego koloru był Pikachu z Pokomenów?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE