słowianka gorzów

i

Autor: FB CSR Słowianka

Gorzów: Świętuj urodziny razem ze Słowianką

2022-04-28 13:30

Atrakcje popołudniową porą. Gorzowskie baseny kończą 20 lat, z tej okazji przygotowano niespodzianki. Dzisiaj (28.04) po 15 startują główne atrakcje czyli m. in. animacje na basenie dla dzieci, ale też pokazowe lekcje pływania.

Udział w nich mogą wziąć trzyletnie maluchy, a także seniorzy. Cena biletu urodzinowa, a gości witają maskotki Słowianki. Mówi Agnieszka Surmacz, wiceprezes centrum:

8 sposobów na ŚCIĄGANIE | ESKA XD - Matura 2022 #47

Sprawiają dużo radości i uśmiechów na twarzy. Nasza rybka i nasza kropelka witają wszystkich i zapraszają serdecznie. Przede wszystkim zapraszamy do odwiedzin dlatego, że dzisiaj jest 5 złotych za bilet dla każdego mieszkańca i nie-mieszkańca Gorzowa.

Nauki pływania zaplanowano w trzech półgodzinnych sesjach od 17.30 do 19. Piątak za wejście obowiązuje do godz. 21.45. Świętowanie rozpoczęło się rano od symbolicznego wypuszczenia dwudziestu błękitnych balonów.

QUIZ: czy jesteś gotowy na maturę 2022 z języka polskiego?

Pytanie 1 z 10
Do jakiego rodu należał Hrabia z "Pana Tadeusza"?
Pan Tadeusz - A. Mickiewicz
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE