Gorzów: Subkulturnachtszlag, czyli Nocny Szlak Kulturalny w Centrali

2020-09-10 15:43
Gorzów: Centrala
Autor: SG CKN Centrala

Centrala zaprasza uczestników Nocnego Szlaku Kulturalnego. Przy Spichrzowej będzie się sporo działo: będą koncerty, wystawy, pokazy filmów i projekcje multimedialne. Zobaczyć będzie można również Zielone Podwórko. Szykuje się cała noc z kulturą podziemną.

Centrala na szlaku. Koncerty, wystawy, projekcje, wszystko w jednym miejscu. Centrum Kultury Niezależnej jak co roku uczestniczy w Nocnym Szlaku Kulturalnym. W tym roku w Centrali przy ul. Spichrzowej zaplanowano 7 różnych wydarzeń artystycznych. Wszystko zacznie prezentacja projektu Zielone Podwórko. Będzie wystawa malarstwa, dwa koncerty gorzowskich artystów, pokaz filmów Super 8, do tego DJ party na dwóch scenach. Mocnym punktem będą projekcje multimedialne VJ Pathfindera.

VJ Pathfinder wydaj mi się, jest jednym z lepszych specjalistów od sztuk wizualnych, iluminacji w Europie. Będzie to iluminacja na sześć lub siedem projektorów. Spróbujemy zmapować całe podwórko, całą przestrzeń. Testy które robiliśmy pokazały, że wygląda to spektakularnie - mówi Tomasz Malewicz, szef Centrali.

Gorzów: Centrala
Autor: Tomasz Malewicz Wideo mapping w Centrali.

Centrala zaprasza uczestników Nocnego Szlaku Kulturalnego od godziny 22.00 do 4.00 nad ranem. W tym roku NSK odbędzie się w sobotę, 12 września.​

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE