Gorzów: Stilon i Warta zagrają w lipcu! Zapadły decyzje w sprawie rozgrywek piłkarskich

2020-05-19 18:05
Warta Gorzów
Autor: Stefan Kasprzyk / Warta Gorzów Facebook.com Warta szykuje się do startu w III lidze i gra mecz ze Stilonem (fot. archiwum)

Lubuski Związek Piłki Nożnej podał datę wznowienia rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim. Wiadomo także kiedy odbędą się pierwsze mecze w IV lidze. Na decyzję czeka jeszcze III ligowa Warta Gorzów.

18 lipca rozegrane zostaną mecze 1/8 finału rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim.. Oba gorzowskie kluby piłkarskie zagrają mecze wyjazdowe. Warciarze zmierzą się z a-klasowymi Błękitnymi Lubięcin. Stilon w Skwierzynie zagra z IV-ligową Pogonią.

Ćwierćfinały odbędą się cztery dni później, półfinały zaplanowano na 29 lipca. Zwycięzca zostanie wyłoniony 12 sierpnia w Zbąszynku. Stilon będzie bronił wywalczonego trofeum w ubiegłym roku.

COŚ DOBREGO #21

Z kolei rozgrywki IV-tej ligi i niższych w województwie lubuskim rozpoczną się 15 lipca. Stilon chce wygrać IV ligę i wywalczyć awans do wyższej klasy.

Do rozgrywek w III lidze szykuje się Warta Gorzów. Kiedy pierwsze mecze? Nie wiadomo. Decyzję podejmie w porozumieniu kilka związków wojewódzkich bo to rozgrywki na szczeblu centralnym.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE