Gorzów: Słowianka - lockdown 2.0

2020-10-16 14:43
slowianka
Autor: coola

Nie popływamy na gorzowskiej Słowiance​. Popularny wśród gorzowian kompleks basenowy przegrywa z Covid 19. Od soboty (17.10) w żółtej strefie zaczynają obowiązywać kolejne obostrzenia.

Jednym z nich jest obowiązek zamknięcia basenów, saun, siłowni i klubów fitness. Dla gorzowskiej Słowianki to nic nowego ale też nic miłego. Klienci nie będą mogli skorzystać z basenów ale część pracowników będzie musiała do pracy przychodzić bo obiekt wymaga ciągłego dozoru i bieżącej obsługi. Zawieszone zostają karnety dla klientów indywidualnych i zajęcia grupowe. Zarząd spółki informuje , że ich ważność będzie jednak przedłużona o tyle o ile zamknięta będzie Słowianka. Jak długo sportowy kompleks będzie nieczynny? Tego nie wiadomo.

Przypomnijmy - to drugi taki przypadek kiedy Słowianka będzie całkowicie nieczynna z powodu pandemii koronawirusa. Pływalnia i sauny były zamknięte od 12 marca. Pierwsi klienci wrócili na basen dokładnie po 86 dniach.

Targi Antycovidowe w Expo Kraków
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE