Gorzów: Rywale z Ekstraligi sparingpartnerami żużlowców Stali [AUDIO]

2021-01-22 14:56
Żużlowcy Stali chcą wyjechać na pierwszy trening w drugim tygodniu marca.
Autor: Cyfra Sport Żużlowcy Stali chcą wyjechać na pierwszy trening w drugim tygodniu marca.

Cztery mecze w pięć dni. Sparta Wrocław i Apator Toruń sprowadzą przedsezonową formę żużlowców Stali. Gorzowski klub potwierdził plany sparingowe przed tegorocznym sezonem. Pierwsze test-mecze odbędą się 20 i 21 marca z wrocławianami.

Drugim tegorocznym sparingpartnerem żółto-niebieskich będą torunianie. Mecze z Apatorem zaplanowano na 23. i 30. marca. Pierwszy mecz w Gorzowie. Z kolei pierwszy mecz z WTS-em Stal pojedzie we Wrocławiu. 

Ekipa z grodu Kopernika wybrała gorzowian z dwóch powodów. Jakich?

Mówi Tomasz Bajerski, trener Apatora Toruń:

Żużlowcy Stali - jeśli pogoda pozwoli - to na pierwszy trening mają wyjechać 8. marca. Wcześniej, bo w dniach od 14. do 21. lutego odbędzie się zagraniczne zgrupowanie całej drużyny na hiszpańskiej Teneryfie.

28. marca na tydzień przed startem sezonu zostanie też rozegrana kolejna edycja memoriału Edwarda Jancarza. Stal rozgrywki ligowe zainauguruje 4. kwietnia meczem na wyjeździe z aktualnym mistrzem kraju - Unią Leszno.

ESKA XD #014
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE