Prace na Sikorskiego dobiegają końca

i

Autor: mz Prace na Sikorskiego dobiegają końca

Gorzów: Rondo gotowe, wieszcz zakończy prace na Sikorskiego. Cieszycie się?

2020-08-25 14:18

Po roku opóźnienia dobiegają końca roboty na główniej ulicy miasta. Przebudowa pierwotnie miała się zakończyć 23 sierpnia... 2019 roku. Termin prac był kilkukrotnie przesuwany. Czy z końcem sierpnia zakończą się na dobre?

W lipcu do użytku został oddany deptak przy katedrze. Od ulicy Warszawskiej do skrzyżowania z Dworcową pojawiło się sporo udogodnień dla rowerzystów, a na całej długości obowiązuje ograniczenie ruchu do 30km/h. Przebudowane zostało torowisko, jezdnia oraz chodniki. Aktualnie prace prowadzone są jeszcze na rondzie przy ulicy Dworcowej.

-To rondo jest gotowe natomiast tam jeszcze trwają prace porządkowe. Jego uruchomienie trzeba skonsultować jeszcze ze służbami zajmującymi się ruchem drogowym. A drugi akcent to ustawienie pomnika Adama Mickiewicza-powiedział nam Wiesław Ciepiela, rzecznik magistratu.

Cokół pomnika wieszcza Mickiewicza prawie gotowy na jego powrót

i

Autor: mz Cokół pomnika wieszcza Mickiewicza prawie gotowy na jego powrót

Poeta ma wrócić na swoje miejsce w tym tygodniu. Wszystkie prace mają zakończyć się w sierpniu, później przyjdzie czas na odbiór inwestycji.

Koszt przebudowy ulicy Sikorskiego to 56 milionów złotych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE